Registrer din interesse

Kontaktinformasjon

BESØKS- OG POSTADRESSE

Dronning Eufemias gate 16, 0191 Oslo

SENTRALBORD

+47 21 04 32 32

EPOST

post@roislandco.no

ORGANISASJONER

Røisland & Co Eiendomsmegling AS - 994 194 410 MVA
Røisland & Co Rådgivning AS - 992 783 443 MVA

Røisland & Co Eiendomsmegling AS - Avd. Prosjektsalg

Andreas Øvsthus

Daglig leder / Partner / Eiendomsmegler MNEF

Røisland & Co Eiendomsmegling AS - Avd. Prosjektsalg

Telefon
+47 951 56 615
Epost
andreas@roislandco.no

Hege Andresen

Prosjektkoordinator / Megler

Røisland & Co Eiendomsmegling AS - Avd. Prosjektsalg

Telefon
+47 909 86 403
Epost
hege@roislandco.no

Beate Wik

Eiendomsmegler MNEF

Røisland & Co Eiendomsmegling AS - Avd. Prosjektsalg

Telefon
+47 928 31 296
Epost
beate@roislandco.no

Eskil Flakstad

Eiendomsmegler MNEF

Røisland & Co Eiendomsmegling AS - Avd. Prosjektsalg

Telefon
+47 928 07 749
Epost
eskil@roislandco.no

Lars Bratseth

Eiendomsmegler

Røisland & Co Eiendomsmegling AS - Avd. Prosjektsalg

Telefon
+47 924 10 362
Epost
lars@roislandco.no

Per Henrik Rolfsen

Eiendomsmeglerfullmektig

Røisland & Co Eiendomsmegling AS - Avd. Prosjektsalg

Telefon
+47 913 72 835
Epost
per@roislandco.no

Harald Auensen

Medhjelper / Trainee

Røisland & Co Eiendomsmegling AS - Avd. Prosjektsalg

Telefon
+47 21 04 32 32
Epost
harald@roislandco.no

Røisland & Co Eiendomsmegling AS - Avd. Boligsalg

Martine Røisland

Daglig Leder / Eiendomsmegler MNEF

Røisland & Co Eiendomsmegling AS - Avd. Boligsalg

Telefon
+47 470 34 034
Epost
martine@roislandco.no

Karoline Sædberg Køber

Eiendomsmegler

Røisland & Co Eiendomsmegling AS - Avd. Boligsalg

Telefon
+47 992 55 372
Epost
karoline@roislandco.no

Ingrid Anne Fossli

Eiendomsmegler

Røisland & Co Eiendomsmegling AS - Avd. Boligsalg

Telefon
+47 938 85 778
Epost
ingrid@roislandco.no

Martin Killi Arnesen

Eiendomsmegler

Røisland & Co Eiendomsmegling AS - Avd. Boligsalg

Telefon
+47 909 34 214
Epost
martin@roislandco.no

Truls Martin Nygaard

Medhjelper / Trainee

Røisland & Co Eiendomsmegling AS - Avd. Boligsalg

Telefon
+47 21 04 32 32
Epost
truls@roislandco.no

Røisland & Co Eiendomsmegling AS - Avd. Administrasjon & Oppgjør

Kjetil Auensen

Daglig leder / Partner / Eiendomsmegler MNEF

Røisland & Co Eiendomsmegling AS - Avd. Administrasjon & Oppgjør

Telefon
+47 906 88 069
Epost
kjetil@roislandco.no

Anna Karine Svendsen

Oppgjørssjef / Eiendomsmegler MNEF

Røisland & Co Eiendomsmegling AS - Avd. Administrasjon & Oppgjør

Telefon
+47 974 07 154
Epost
anna@roislandco.no

Røisland & Co Eiendomsmegling AS - Avd. Markedsføring

Maria Stensby

Markeds- og kommunikasjonssjef

Røisland & Co Eiendomsmegling AS - Avd. Markedsføring

Telefon
+47 451 70 538
Epost
maria@roislandco.no

Røisland & Co Rådgivning AS

Mikkel Røisland

Dalig Leder / Partner / Eiendomsmegler

Røisland & Co Rådgivning AS

Telefon
+47 414 40 876
Epost
mikkel@roislandco.no

Kine Haug

Partner / Eiendomsmegler

Røisland & Co Rådgivning AS

Telefon
+47 913 45 190
Epost
kine@roislandco.no

Dette nettstedet bruker informasjonskapsler (cookies)